روش پرداخت اچ پی

روش پرداخت محصولات اچ پی
انتخاب و آموزش استفاده از روش های مختلف پرداخت فاکتور سفارش ثبت شده محصولات اچ پی در شرکت اچ پی آبا

روش پرداخت - نمایندگی اچ پی

امروزه با آگاهی مردم در زمینه انجام عملیات پرداخت و ایمن با رعایت شرایط امنیتی مانند : Https و ... درگاه های بانکی تمایل دارند تا کلیه پرداخت ها بطور آنلاین انجام شود تا در اسرع وقت توسط بخش های مختلف پشتیبانی شرکت اچ پی آبا پاسخ یا خدمات خود را دریافت کنند.
شرکت اچ پی آبا دارای واحد های مختلفی مانند :
فروشگاه اینترنتی به نشانی SHOP.hpaba.com
پشتیبانی از وضعیت دستگاه های تعمیری به نشانی hpaba.com/tools/
خرید دانلود درایور به نشانی DownloadDriver.hpaba.com
است که همه واحدها به درگاه بانک ملت بطور مستقیم وصل می گردند تا لذت یک خرید خوب را به شما دهند.
هدف از ایجاد صفحه روش پرداخت اچ پی ، معرفی بخش های مختلف و تجهیز بودن واحدها به درگاه پرداخت مستقیم بانک ملت می باشد تا بتوانیم اطلاع رسانی صحیحی را ارائه کرده باشیم.
ناگفته نماند، به دلیل عدم دسترسی به اینترنت، سلب اعتماد، عدم آگاهی از روش پرداخت اینترنتی و ... ما 2 مرحله دیگر را به خدمات و توسعه شرکت اچ پی آبا اضافه کرده ایم تا در اسرع وقت و دسترسی به اینترنت یا جلب اعتمادتان بتوانید استفاده نمائید.
1. امکان پرداخت آفلاین با دستگاه کارتخوان بانک که توسط پیک شرکت هنگام تحویل کالاها به شما هموطنان عزیز برای تسویه حساب درب منزل، درب محل کار و ... ارائه می گردد.
post-pos
2. پرداخت کارت به کارت :
در این مرحله کسانی که به دانش و استفاده از برنامه های کاربردی بانک ها برای سیستم عامل های مختلف مانند : اندروید، IOS و .. اعتماد دارند هم می توانند با استفاده از شماره کارت های زیر نسبت به پرداخت وجه بدون محدودیت اقدام نمایند.

ATM-bank-melli
شماره حساب : 0104909691000
شماره کارت : 2844-2076-9972-6037
صاحب حساب : سام شمس
ATM-bank-mellat
شماره حساب : 4972764423
شماره کارت : 4016-6364-3379-6104
صاحب حساب : سام شمس
به طور کلی این بخش مناسب کاربران و مشتریانی است که به میزان مشخصی بدهی دارند و برای انجام عملیات تسویه حساب، حمایت از شرکت، تبلیغات در شرکت استفاده میکنند.
Country: Iran