ابزار جستجو اچ پی

ابزار جستجو محصولات اچ پی
ابزار جستجو برای دستیابی سریع به محصولات متنوع اچ پی مطابق با امکانات و سلیقه دلخواه تان عمل می کنند

ابزار جستجو - نمایندگی اچ پی

امروزه بسیاری از کاربران در دنیای بروز فضای مجازی به اصطلاح اینترنت دنبال چیزهای مختلفی مانند : خرید لوازم ، دانلود درایور و ... می باشند و از آنجایی که استفاده زیاد با کامپیوتر توان آنها را کاهش می دهد و زمان مناسب را از آنها می گیرد؛ لذا سایت هایی مانند : گوگل ، بینگ و ... که متناسب با سرعت های بالا قادر به انجام عملیات جستجو می باشند و راحتی انجام جستجو با دسترسی سریع به نتایج محبوب و پربازدید که قبل تر مورد استقبال کاربران دیگر بوده است ایجاد شده و تاکنون به فعالیت شان با بهترین خدمات به کاربران سراسر دنیا سرویس دهی می کنند.
متناسب با نیاز کاربران که به برخی از سایت ها قبلا مراجعه کرده اند و شناخت مناسبی از عملکرد آن سایت ها دارند به هیچ عنوان تمایل ندارند برای جستجو به سایت های گوگل ، بینگ و ... مراجعه کنند و به طور مستقیم از سیستم جستجو در داخل همان سایت برای انجام عملیات search بهره می گیرند.
شرکت اچ پی آبا به عنوان نمایندگی رسمی کالاهای HP ، خود را موظف می داند تا یکسری امکانات جستجو مختلف را برای راحتی کاربران و دنبال کنندگان فراهم کند. به همین دلیل در هر صفحه ای از شرکت اچ پی آبا با دامنه HPaba.com وارد شوید امکان انجام عملیات جستجو را دارید. برای همین آموزش استفاده تصویری را برای شما در چند مرحله ارائه می کنیم.
به طور خلاصه در هر صفحه ای از شرکت اچ پی آبا حداقل 1 و حداکثر 3 امکان برای جستجو درون سایت وجود دارد.
ما به طور مثال : 1102 که یک پرینتر است را در نمونه های زیر برای انجام عملیات جستجو مطرح می کنیم.
1. ورود به صفحه نخست یا خانه ، که طبق عکس زیر حداکثر 3 امکان جستجو برای شما فراهم گردیده است. فقط کافی است طبق عکس زیر و شماره 1 روی فیلد یا باکس سفید رنگ روی عکس پس زمینه کلیک کنید و به طور مثال : اسم دستگاه ، مدل دستگاه و ... را تایپ سپس کلید Enter یا روی دکمه ذره بین کلیک نمائید تا نتیجه جستجو را مشاهده نمائید.
Search tools

2. هنگام طراحی سایت ها همیشه طریقه نمایش منوها متناسب با جایگاه شان و تعداد متنوع موضوع ها و البته دسترسی سریع کاربران به آنها مورد توجه قرار می گیرد. زیرا کاربران با دسترسی به این لینک ها سریع تر به بخش مدنظرشان مراجعه می کنند و به همین دلیل با توجه به حجم کاربران ورودی سایت اچ پی آبا لینک جستجو در منوهای موجود در هدر سایت وجود دارد و طبق عکس مرحله 1 ، شماره 2 می توانید روی لینک جستجو کلیک نمائید تا به صفحه ای مطابق با عکس زیر وارد شوید و عملیات جستجو را انجام دهید. ناگفته نماند تمام عملیات جستجو مشابه یکدیگر هستند اما جایگاه و دسترسی به آنها متفاوت است و برخی مواقع با توجه به کاربران انبوه که به سایت وارد می شوند بعضی موقع ها لازم به صفحه های پشتیبانی برای اینگونه عملیات جستجو است که بسیار مورد اسقبال و راحتی کاربران می باشد.
Search tools

3. این مرحله از جستجو را ما به شما پیشنهاد می دهیم؛ زیرا نتایج جستجو توسط سایت محبوب Google.com فقط عملیات جستجو را برای سایت HPaba.com انجام می دهد که متناسب با الویت نمایش نتایج محبوب و پربازدید کاربران قبل تر شما را راهنمایی و مورد استقبال برای ورود به صفحه ها می کند. طبق عکس مرحله 1 ، شماره 3 بدون شک در همه صفحه های اچ پی آبا امکان جستجوی گوگلی وجود دارد که با کلیک روی ذره بین پس از بارگیری یا لود کامل سایت یک فیلد جستجو ظاهر می گردد و در صورت انصراف برای دسترسی به منوهای صفحه با کلیک روی ضربدر قرمز رنگ جایگزین ذره بین ، می توانید اقدام نمائید.
Search tools

طبق قرارمان در ابتدا راجع به نمونه جستجو مانند : 1102 صحبت کردیم که در اینجا طبق تصویر زیر مشاهده می کنید. اول روی دکمه ذره بین کلیک کردیم سپس در فیلد ظاهر شده مدل دستگاه یعنی 1102 را تایپ و کلید Enter یا روی دکمه ذره بین با رنگ زمینه سیاه کلیک می کنیم و در همین صفحه ای که روبروی شماست نتایج برای شما ظاهر می گردند.
Search tools

متوجه باشید ، ما با برنامه نویسی های بروز و مشاهده آمارها می دانیم که شما کاربر گرامی چه میزان از این صفحه بازدید کرده اید و چه زمانی را برای مطالعه محتوای صفحه ابزار جستجو اچ پی گذاشته اید. به همین دلیل از اعتماد ، مطالعه و ... شما نسبت به شرکت اچ پی آبا صمیمانه سپاسگزاریم. باتشکر
Country: Iran