سرور اچ پی | سرور HP

سرورهای اچ پی یا hp server دارای امنیت ساختار شبکه، امنیت ایستگاه‌های کاری و امنیت ارتباطات استاندارد مطابق با متدهای بروز می باشند
Start exploring HP servers

سرورهای ML

توضیحات

سرورهای DL

توضیحات
Need help?
Contact us now

سرور اچ پی | سرور HP | نمایندگی اچ پی | نمایندگی HP

نکاتی که بد نیست در مورد شبکه بدانیم
امنیت ساختار شبکه : اگر شبکه از لحاظ ساختاری اصلاح نشود، مشکل ناامنی همیشه باقی می ماند و برای جلوگیری از حملات و دسترسی‌های غیر مجاز، باید ترافیک عبوری بین این نواحی توسط فایروال‌ها کنترل گردد و علاوه براین، باید به جداسازی نواحی مختلف مانند شبکه اینترنت، سرورها، ایستگاه‌های ‌کاری و ... پرداخت.
امنیت ایستگاه‌های کاری : یکی از مهمترین دلایل بروز مشکلات امنیتی، کامپیوترهای کاربرانی است که بدون تنظیمات امنیتی لازم در شبکه مشغول به کار هستند . بنابراین باید بر روی تمامی کامپیوترها تنظیمات امنیتی را اعمال و در کنار آن نیز، تنظیماتی به صورت خودکار از طریق سرور بر روی این ایستگاهها انجام گیرد.
امنیت ارتباطات : یکی از مهم ترین دلایل تهدیدات امنیتی، نشت اطلاعات سازمانی می باشد. بر همین مبنا سازمانها می بایست تمام ارتباطات از جمله ارتباطات بی سیم را پیکربندی نمایند و حتی ارتباطاتی که بستر آن شبکه‌های نا امنی مانند اینترنت است، به صورت رمزنگاری با استفاده از پروتکل‌های امنیتی مانند IPSec ایمن سازی گردانند.
Country: Iran
فروشگاه آنلاین اچ پی
فروشگاه اینترنتی اچ پی مرجع فروش اینترنتی کلیه محصولات Hewlett Packard
دانلود درایورهای اچ پی
دانلود مستقیم درایورهای HP با لایسنس معتبر نمایندگی اچ پی
مقاله های اچ پی
ارائه مقاله های اچ پی با کیفیت تصویری و محتوایی بالا در زمینه کالاهای HP